Aktualności

10.11.2023

Konferencja APTISSIMI 2023

INNOWACYJNY BIZNES.JAK TWORZYĆ ORGANIZACJĘ PRZYSZŁOŚCI? to trzecia już konferencja zorganizowana przez Fundację APTISSIMI.

Po raz trzeci spotkaliśmy się na Konferencji APTISSIMI. Tym razem motywem przewodnim były innowacje, przeprowadzanie ludzi i organizacji przez zmiany oraz odnalezienie się wobec aktualnych trendów.
Kolejny raz wydarzenie to dostarczyło nam niezapomnianych przeżyć i emocji.
Wysoki poziom prelekcji, szczere i autentyczne spotkania na żywo, rodzinna życzliwa atmosfera, piękne wzruszenia duchowe i muzyczne – to wszystko było udziałem 80 uczestników tegorocznej Konferencji.
Dotykaliśmy tematów bardzo ważnych dla ludzi działających w biznesie, każdy znalazł wartość dla siebie.
 
Co można było usłyszeć od naszych niesamowitych prelegentów?
???? Dr Anna Saj – przypomniała nam, jaka moc i potencjał jest w nas. Wszystko zależy od nas – to, jak myślimy o sobie determinuje osiąganie sukcesów. Od dziś decydujemy myśleć o sobie w kategoriach ludzi sukcesu.
???? Jacek Paziewski –  fascynacja prelegenta czatem GPT i wyzywanie go na pojedynek była dla wielu z uczestników absolutnym wow i hitem konferencji. 
???? Izabela Herman pokazała nam jak budować międzypokoleniowe mosty i że możemy żyć w obfitości czerpiąc z pełni potencjału różnych pokoleń. Zmotywowałaś nas, by szukać szczerego porozumienia, zamiast ledwie się tolerować nawzajem. Współczesna starszyzna i młodzi geniusze mogą być dla siebie nawzajem mentorami.
???? ks. dr Przemysław Król w oparciu o historię biblijnego przywódcy – Mojżesza - mówił o tym, jak moc się w słabości doskonali, jak każdy może w sobie odkryć generała oraz jaką wagę ma autorytet lidera. 
???? Piotr Fic – usłyszeliśmy od Piotra mocny komunikat, że firmy do wzrostu potrzebują świadomej strategii i profesjonalnego zarządzania. Inaczej nie są w stanie przeskoczyć do poziomu dużej organizacji. Kwestia oddania władzy i sukcesji menadżerskiej to dla większości bolesna i trudna droga.
???? Rafał Markiewicz– Rafał przekazał nam wiele cennych wskazówek. Przedsiębiorca inwestujący własne pieniądze ma pełne prawo do nazywania siebie menadżerem klasy A. Daje mu to prawo osobiste doświadczenie zysku i straty. Funkcjonowanie w zgodzie z wartościami jest równie ważna jak zysk. 
???? Dagmara Konarska – wystąpienie to uświadomiło, że zmiany zawszy będą budzić opór. Tak jest ukształtowany nasz mózg, by bronić nas przed tym, co ryzykowne, nowe i nieznanie. Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy przekonać wszystkich. Potrzebujemy pozyskać sprzymierzeńców i wytworzyć masę krytyczną.Zmiana wymaga od lidera zarządzania emocjami i lękami ludzi.
 
Piękny czas, duchowe i muzyczne przeżycia, rozmowy i relacje - tego można doświadczyć na Konferencjach APTISSIMI.
Zapraszamy w przyszłym roku.

DZIĘKUJEMY!

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

BNP PARIBAS 80 1600 1417 1867 9252 1000 0001

Dołącz do APTISSIMI!

Bądź z nami na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter.

.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

kontakt@aptissimi.pl

602 206 524

Adres biura:
Ul. Plantowa 5,
05-830 Nadarzyn

APTISSIMI
Chrześcijańska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

NIP: 9512508373
Regon: 387261640
KRS: 0000863233

Siedziba:
ul. Szolc-Rogozińskiego 19/81,
02-777 Warszawa