Ludzie fundacji

Prezes Zarządu

Ireneusz Konarski

Doradca ds. strategii i rozwoju organizacji. Absolwent SGH-MBA i Politechniki Warszawskiej, ekspert w obszarze e-mobility, magazynowania energii, OZE oraz systemów gwarantowanego zasilania.
Posiada 25-letnie doświadczenie zarządcze w organizacjach i projektach dotyczących obszarów sprzedaży, rozwoju i ekspansji zagranicznej.
Praktyk z szerokim spektrum doświadczeń nabytych w strategicznych projektach, jak m.in. przygotowanie Stadionu Narodowego na UEFA EURO 2012™  oraz biznesowych we własnych przedsięwzięciach.

Członek Zarządu

Dagmara Konarska

Pomysłodawczyni i organizator Akademii. 
Współtworzyła i prowadzi firmę konsultingową New Culture Institute sp. z o.o., która jest głównym partnerem merytorycznym Akademii.
Trener, coach przywództwa, ekspert ds. zarządzania z 25 letnim doświadczeniem menadżerskim.
Praktyk zarządzania i pasjonatka rozwoju osobistego. 
Współpracuje z Duszpasterstwem Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT tworząc programy formacyjne oraz prowadząc warsztaty. 

Członek Zarządu

Rafał Markiewicz

Przedsiębiorca i właściciel firmy doradczej Gloramavic. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu w międzynarodowych korporacjach z obszaru telekomunikacji i IT w Polsce. Wieloletni członek zarządu i rad nadzorczych firm z sektora komunikacji mobilnej w Niemczech. Praktyk biznesu odnoszący sukcesy w firmach o rożnych strukturach właścicielskich i branżach. Znawca rynku telekomunikacyjnego oraz ITC .

Z pokorą podchodzi do wyzwań, które stawia mu życie zawodowe i osobiste.

Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci. Lubi aktywność sportową - tenis, narty, pływanie    oraz siatkówka. Lubi teatr i muzykę oraz spacery w ciszy z psem i słuchanie radia w towarzystwie kotów.

Przewodnicząca Rady

Ewa Kucharska

Kobieta hojności, człowiek czynu, organizatorka i społecznik, prowadząca rodzinną firmę w drugim pokoleniu, stojąca na czele 30 osobowego zespołu pracowników. Właścicielka biura rachunkowego Efka. Liderka Duszpasterstwa Kobiet w Pruszkowie.

Członek Rady

Andrzej Spinek

Działacz, organizator, człowiek który jest napędem nie tylko dla biznesów, ale także dla rozwoju ludzi – nawigator sukcesu (green fingers). Zawsze patrzy dalej i głębiej nie dając się zwieść temu co powierzchowne. Dlatego dzieła, do których się dotyka mają głębię, poruszają serca i angażują.
Dyrektor Marketingu, odpowiedzialny za wiele marek kosmetycznych. Z wielkim sukcesem współtworzył i odpowiadał za strategię trzech kosmetycznych start-upów.

Członek Rady

Justyna Konarska

Posiada 17 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT, wspiera duże przedsiębiorstwa w obszarze transformacji cyfrowej.
Kobieta  orkiestra, nie bojąca się wyzwań i zmian, czego się nie dotknie zamienia w złoto.
Pasjonatka rozwoju osobistego. Kocha piękno i estetykę, podróże, śpiew ,malarstwo i teatr.

Project Manager

Joanna Dmochowska

Praktyk marketingu, posiadająca wieloletnie doświadczenie pracy w środowisku dużej firmy. Ekspert w dziedzinie pracy z konsumentem i podejścia „konsument w moim sercu". Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zespołami. Prowadziła portfele marek i współtworzyła strategie marketingowe.
Proaktywna i empatyczna osoba, uwielbiającą pracę z ludźmi i na relacjach. 
W wolnym czasie fotografuje, śpiewa i ogląda chmury.
To, co w życiu nadaje Joasi sens to wiara i rodzina.

Motto życiowe to „wszystko mogę w tym,  który mnie umacnia" Flp 4, 13

DZIĘKUJEMY!

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

BNP PARIBAS 80 1600 1417 1867 9252 1000 0001

Dołącz do APTISSIMI!

Bądź z nami na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter.

.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

kontakt@aptissimi.pl

602 206 524

Adres biura:
Ul. Plantowa 5,
05-830 Nadarzyn

APTISSIMI
Chrześcijańska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

NIP: 9512508373
Regon: 387261640
KRS: 0000863233

Siedziba:
ul. Szolc-Rogozińskiego 19/81,
02-777 Warszawa