Konferencje

Konferencja 2023 INNOWACYJNY BIZNES. JAK TWORZYĆ ORGANIZACJĘ PRZYSZŁOŚCI?

Zapraszamy na naszą coroczną konferencję dla przedsiębiorców i menadżerów.
Czekamy na Was 10.11.2023 tradycyjnie w Borzęcinie.
INNOWACYJNY BIZNES. JAK TWORZYĆ ORGANIZACJĘ PRZYSZŁOŚCI? – to tytuł tegorocznego spotkania.
Innowacje, wdrażanie zmian, szukanie sposobów, by odpowiedzieć na aktualne trendy i wyzwania – to tematy, które chcemy poruszyć w tym roku.

Jeśli chcesz skutecznie przeprowadzać ludzi i organizacje przez zmiany, to koniecznie zapisz się. Nie czekaj.
Formularz zapisów i warunki udziału https://www.aptissimi.pl/pl/Konferencja23KUPbilet

Program i Mówcy Konferencji APTISSIMI 2023:

8:00 – 9:30 Rejestracja/ Networking/ Kawa

8:30 Msza Święta dla chętnych

09:30 Rozpoczęcie Konferencji


ANNA SAJ
Metamorfoza umysłu. Sposób na przemienianie swojego myślenia.
Wiele mamy pragnień i pomysłów, czasem jednak brak nam odwagi lub determinacji w podążaniu obraną ścieżką. Prelegentka zachęci nas do zmiany myślenia i traktowania swojego umysłu jako pola nieustającej walki. Od Ciebie zależy, czy ją wygrasz czy przegrasz. Od tego, w jaki sposób myślimy zależą w dużej mierze osiągane przez nas rezultaty. Spotkanie z Anną Saj będzie dobrą okazją, by przyjrzeć się swoim emocjom i myślom oraz świadomie obrać kurs na sukces.

JACEK PAZIEWSKI
"(Nie) Bój się sztucznej inteligencji". AI – to powód do obaw czy przełomowa szansa dla biznesu?
Jak nie przespać momentu, gdy powstają nowe zasady gry w biznesie? Czy ChatGPT i AI to dla nas zagrożenie czy raczej nowe możliwości, które mogą zastosować w praktyce nawet małe firmy? O szansach, jakie przynosi technologia, a z drugiej strony o cywilizacyjnym zagrożeniu, z którymi ludzie musza się zmierzyć biorąc do ręki potężne narzędzia AI, opowie nam prelegent Jacek Paziewski

IZABELA HERMAN
Różnorodność pokoleniowa – szanse i wyzwania. Jak wykorzystać potencjał różnych generacji.
Różnorodność generacji to nowy typ różnorodności na rynku pracy. Iza Herman będzie mówiła o wyzwaniu w budowaniu zespołów składających się z 5 pokoleń obecnych na rynku. Taka sytuacja zdarza się po raz pierwszy i potrzebujemy nauczyć się radzić sobie z tym wyzwaniem.

KS DR PRZEMYSŁAW KRÓL
Jak przeprowadzić ludzi suchą stopą przez wzburzone morze?
Czego możemy się nauczyć z historii biblijnych w kontekście przechodzenia przez zmianę? Duszpasterz Przedsiębiorców, ks dr Przemysław Król zainspiruje nas do głębszego spojrzenia na drogę przemiany, doświadczenie pustyni i pokonywanie trudnych okoliczności.

ZESPÓŁ FUNDACJI
Projekty i plany Fundacji

PIOTR FIC
Transformacja zarządzania. Droga od biznesu rodzinnego do korporacji.
Prelekcja dotknie trudnego tematu profesjonalizacji zarządzania firmą rodzinną, czyli mowa będzie o sukcesji zarządczej w praktyce. Jak przekazać władzę menadżerowi z zewnątrz? Kiedy i jak konieczne jest strukturalizowanie firmy. O dylematach właściciela i przeszkodach na drodze do rozwoju firmy opowie Piotr Fic.

RAFAŁ MARKIEWICZ
Zarządzanie współczesną organizacja biznesową w praktyce – fakty i mity.
Doświadczony menedżer z 30-letnim stażem skonfrontuje realia z oczekiwaniami w takich kwestiach jak zarządzanie młodszymi pokoleniami, Sztuczna Inteligencja Chat GPT, zarządzanie innowacjami, praca zdalna, ekspansja zagraniczna firmy. W całej złożoności otoczenia koniecznością są ponadczasowe wartości i reguły postępowania.
 
DAGMARA KONARSKA
Jak wdrażać skutecznie zmiany w organizacji i przełamać opór pracowników?
Dlaczego nie lubimy zmian i co zrobić, aby się udały w firmie? Dagmara Konarska podzieli się kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu zmian i przeprowadzaniu organizacji przez transformacje.

17.00 Zakończenie Konferencji


Mówcy Konferencji APTISSIMI 2023:

  • DR ANNA SAJ Prowadzi biznes od 1990 roku. Zarządzając zespołami ludzkimi w biznesie doskonaliła swoje kompetencje przywódcze, menadżerskie i trenerskie. Dziś pełni rolę liderki, mentorki, coacha. Jest doktorem nauk teologicznych. Od ponad 20 lat służy kobietom. Wspiera innych w wykorzystaniu ich potencjału oraz mentalnym rozwoju. Inspiruje i motywuje do życia w obfitości. Autorka kursu i książki: „Metamorfoza umysłu”.

  • IZABELA HERMAN Coach kariery, life coach, doradca zawodowy, certyfikowany trener testów kompetencji zawodowych, trener, mentor i mówca Maxwell Leadership Certified Team. Specjalizuje się w tzw. Kompetencjach przyszłości, zawodach przyszłości, radzenia sobie z niepowodzeniem, budowaniem pozytywnego obrazu siebie oraz kształtowania postawy nastawionej na rozwój Growth Mindset. Jest wykładowcą job coachingu na kierunku Coaching i Mentoring na WSTS w Warszawie. Prowadzi firmę Dobry Wybór

  • DAGMARA KONARSKA Praktyk zarządzania i pasjonatka rozwoju osobistego. Współtworzyła i prowadzi firmę konsultingową New Culture Institute. Konsultant biznesowy, coach przywództwa, ekspert ds. zarządzania z 25-letnim doświadczeniem menadżerskim. Koncentruje się na wdrażaniu transformacyjnego przywództwa oraz wzmacnianiu kompetencji menadżerskich. Pracuje z właścicielami firm, prezesami i kadrą menadżerską. Przeprowadza firmy przez transformacje oraz wspiera budowanie skutecznych zespołów. Powołała i prowadzi, wspólnie z mężem Ireneuszem, Chrześcijańską Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości APTISSIMI.

  • RAFAŁ MARKIEWICZ Przedsiębiorca i właściciel firmy doradczej Gloramavic. Posiada bogate 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu w międzynarodowych korporacjach z obszaru telekomunikacji i IT w Polsce. Wieloletni członek zarządu i rad nadzorczych firm z sektora komunikacji mobilnej w Niemczech. Praktyk biznesu odnoszący sukcesy w firmach o rożnych strukturach właścicielskich i branżach. Znawca rynku telekomunikacyjnego oraz ITC. Jest członkiem Rady Nadzorczej Chrześcijańskiej Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości APTISSIMI.

  • JACEK PAZIEWSKI Doradca ds. strategii cyfryzacji, wieloletni Dyrektor w Ministerstwie Cyfryzacji, posiada duże doświadczenie w obszarze zarządzania złożonymi projektami IT, wytwarzania oprogramowania, dostarczania usług i rozwiązań informatycznych. Pracował dla największych polskich przedsiębiorstw, jak również w międzynarodowych, wielokulturowych organizacjach. Przez ostatnie 6 lat nadzorował jako senior manager rządowe projekty informatyczne dla Ministra Cyfryzacji oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i odpowiadał za opracowanie strategicznych dokumentów dotyczących cyfryzacji i ładu architektonicznego w administracji publicznej.

  • PIOTR FIC Menadżer, praktyk zarządzania z 30 letnim stażem, prezes zarządów firm z branż medycznej, farmaceutycznej. Odpowiedzialny za transformacje i wdrażanie zmian w dużych organizacjach. Swoje, już 30. letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach krajowych, międzynarodowych, spółkach giełdowych, firmach właścicielskich jak i prowadząc własną firmę. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i procesów rozwoju oraz rewitalizacji biznesu. Szczególnie interesuje się aspektami kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Coach dla wyższej kadry menedżerskiej i mentor biznesu, prelegent i trener w obszarach, w których się specjalizuje. Autor wielu publikacji z zakresu kultury organizacyjnej, kultury innowacyjności procesów zarządzania innowacyjnością, które publikował w ramach swojej działalności w Instytucie Innowacyjności Polska.

  • KS DR PRZEMYSŁAW KRÓL Kapłan w Zgromadzeniu Księży Sercanów. Doktor nauk teologicznych specjalizujący się w katolickiej nauce społecznej. Ukończył Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. W pracy naukowej zajmuje się moralnością podatkową. Od 2007 r. prowadzi Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, grupujące osoby z różnych branż, które łączy pragnienie poszanowania wartości w biznesie oraz troska o głębokie życie duchowe.

DZIĘKUJEMY!

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

BNP PARIBAS 80 1600 1417 1867 9252 1000 0001

Dołącz do APTISSIMI!

Bądź z nami na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter.

.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

kontakt@aptissimi.pl

602 206 524

Adres biura:
Ul. Plantowa 5,
05-830 Nadarzyn

APTISSIMI
Chrześcijańska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

NIP: 9512508373
Regon: 387261640
KRS: 0000863233

Siedziba:
ul. Szolc-Rogozińskiego 19/81,
02-777 Warszawa